Pytania – FAQ

Jak możemy pomóc?

Przejrzyj listę najczęściej zadawanych pytań lub skontaktuj się z nami.

Produkty

Na czym drukujecie?
Niestety nie zdradzamy konfiguracji naszego parku maszynowego, który zawiera dużo autorskich rozwiązań. Drukujemy na najwyższej jakości drukarkach FDM i DLP, sprowadzanych między innymi z Portugalii oraz Czech i dostosowywanych u nas pod nasze potrzeby.
Czy Wasze produkty są eko?
Tworzywo z którego drukujemy pochodzi w dużej części z odzysku roślinnego (cukry roślinne) i nie jest toksyczne dla środowiska. Podlega również recyklingowi i rozkłada się dużo łatwiej niż "standardowy" plastik (np. Polipropylen). Natomiast wydruki z żywicy są obojętne dla środowiska dzięki utwardzeniu ich za pomocą światła UV.
Z jakich materiałów drukujecie?
W zależności od technologii wykonujemy wydruki z tworzywa (PLA) lub żywicy (ABS like lub standard). Tworzywo jest odporne i dość proste do wykonania natomiast żywica pozwala nam tworzyć niesamowicie szczegółowe figurki i detale.
Kto wykonuje projekty?
Większość projektów figurek czy akcesoriów wykonują zewnętrzni artyści, których licencjonujemy. Kupując u nas wspierasz ich twórczość i pozwalasz na realizowanie kolejnych, niesamowitych pomysłów. Mniejsza część projektów jest tworzona przez naszych wewnętrznych artystów i kreowana specjalnie dla Ciebie. <3
Skąd się biorą Wasze produkty?
Większość produktów dostępnych w sklepie wytwarzamy sami w technologii druku 3D. Korzystamy z dwóch technologii: DLP oraz FDM.

Wysyłka i płatność

Jak mogę zapłacić?
Umożliwiamy płatność za pomocą szybkich przelewów (wybrane banki), BLIK, kartą, przelewu tradycyjnego oraz kartą przy odbiorze. Gotówkę również przyjmujemy ale zdecydowanie wolimy płatności bezgotówkowe. C:
Czy zakup mogę odebrać osobiście?
Tak, po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami, produkt można odebrać osobiście przy ul. św. Ducha 2A w Szczecinie. Nie mamy oficjalnego punktu odbioru (ani sklepu stacjonarnego - jeszcze :3c) więc ugościmy Cię w naszej skromnej salce konferencyjnej i tam wydamy Twój towar.
Ile trwa dostawa?
Jeśli produkt mamy na stanie (a przeważnie musimy go dopiero wydrukować) to dostawa może odbyć się nawet następnego dnia roboczego. Standardowy czas produkcji i wysyłki to 3-5 dni roboczych. W bardziej obłożonych okresach pracą czas ten może wydłużyć się do 10 dni roboczych.

Zwroty i Reklamacje

Co jeśli dotarł do mnie uszkodzony produkt?
Jeśli po otwarciu paczki produkt jest uszkodzony (np. ma ułamane części) to zrób zdjęcie i wyślij nam maila. Aby rozpatrzyć reklamację pozytywnie z tego powodu musimy otrzymać fotografię w dniu odebrania paczki (czym szybciej tym lepiej). Jeśli widzisz, że paczka jest srogo poturbowana możesz zgłosić uwagi w paczkomacie lub kurierowi. (Niestety, nie wszyscy kurierzy są mili dla paczek :C).
Czy mogę zwrócić zakup?
Oczywiście. Masz na to prawo i nawet nie musisz podawać przyczyny (aczkolwiek będzie nam bardzo miło za feedback!). Produkt który zwracasz nie powinien być zniszczony. Na zwrot masz 14 dni.  Do zwrotu koniecznie dołącz formularz zwrotu oraz dowód zakupu (w celu identyfikacji zamówienia).
Napisz na Discord
Możesz napisać do nas bezpośrednio na serwerze Discord.
Wyślij e-mail
Możesz też wysłać koboldziego gońca z wiadomością, którą postaramy się odczytać i odpowiedzieć w ciągu 24h.
Zadzwoń do nas
Możesz też do nas zadzwonić i postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.
Top
Mój ekwipunek
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.